Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Seznam produktů VITALWOOD

 Celosvětově unikátní. Vyvinuli jsme řadu matrací a postelových rámů, které neobsahují kov. Zajišťují dokonalou podporu páteře, kopírování tvaru těla, ventilaci a především neutrální elektromagnetické prostředí díky instalaci dřevěných vinutých pružin.

Již 22 let vyrábíme ložnicový nábytek. Naším cílem je přírodní harmonický spánek. Proto jsme vždy pracovali s organickými materiály, které podporují dokonalý noční odpočinek díky svým pozitivním vlastnostem. Vhodné materiály jdou ruku v ruce s unikátním a inovativním konstrukčním řešením. Stále rozšiřujeme naše anatomické a ergonomické know-how, které jsme za 22 let nashromáždili. To nám umožňuje nabídnout našim zákazníkům pouze postele, u kterých garantujeme výjimečný komfort a podmínky pro zdravý spánek.
Vyvinuli jsme řadu matrací a postelových rámů, které neobsahují kov. Zajišťují dokonalou podporu páteře, kopírování tvaru těla, ventilaci a především neutrální elektromagnetické prostředí díky instalaci dřevěných vinutých pružin.


Celosvětově unikátní


Zobrazit

Postel Prestige Vitalwood

TERMÍN DODÁNÍ: SKLADEM POSLEDNÍ KUS Když se Vám tato postel zalíbí a budete mít cestu kolem, zastavte se před objednávkou ještě v naší prodejně. Můžete si postel vyzkoušet a zjistit mnohé další informace. Rádi se Vám budeme věnovat. Specifikace: Rozměry: 180 x 205 cm  Tloušťka matrace: 28 cm Materiál potahu: látka Gr. IV Geneva Vintage FR Cquirrel...