Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Komoda SM 752 + otevřená vitrína SM 762 Skovby

Specifikace: 106 x 186 x 49/41 cm (délka x výška x šířka)

Specifikace:  komoda SM 752 

Rozměry: 106 x 80 x 49 cm (délka x výška x šířka)

Materiál: dýha, tón dub

Hmotnost: 69 kg

otevřená vitrína SM 762

Rozměry: 106 x 106 x 41 cm (délka x výška x šířka)

Vlastnosti: skleněné police, LED světlo

Materiál: dýha, tón dub

Hmotnost: 71 kg

Líbí se Vám tento model, ale přejete si jinou konfiguraci?

U mnohých modelů lze na objednávku volit parametry:

- z pestrého výběru povrchové zpracování v různých dřevěných odstínech

Zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Poradíme Vám s možnostmi specifikace komody.

Prohlédnete si v elektronické podobě všechny materiály a povrchové úpravy. Po dohodě jsme Vám schopni zaslat i fyzický vzorek.

Takto si na dálku nadefinujete komodu podle svých představ, my ji pro Vás objednáme do výroby a domluvíme se na způsobu dopravy.

Vzorky všech materiálů můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

Další varianty provevedení je možné vybrat u nás na prodejně. Všechny varianty vitrín lze na objednání vyrobit z dýhy v osmi různých odstínech. Nabízíme TV stolky ve skandinávském stylu od dánského výrobce Skovby. Stolky jsou praktické doplňky pro váš domov, které nabízejí maximální komfort a pohodlí. Na výběr je z několika velikostí stolků a několika typů moření. Dodejte vašemu domovu ten pravý skandinávský styl a užijte si spokojenost s výběrem a dánskou kvalitou.

Hnacím motorem a společnou hodnotou, která provázela 3 generace dánských stolařů, je funkčnost. Skovby byla jednou z prvních společností instalující do stolů rozkládací funkce a dnes je celosvětově proslulá pro své umění spojit design s funkčností. Kompletní výroba se odehrává pod jednou střechou a tak jsou potřebné kompetence vždy „na dosah“ od původní myšlenky až k finálnímu výrobku. Výsledkem je designový nábytek, u kterého se prolínají jednoduchost a čisté linie se sofistikovanými funkcemi, které jsou podloženy patentovaným řešením. Sjednocením technické a estetické kvality Skovby definuje novou úroveň funkčních jídelních stolů a dalšího nábytku.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: