Sada komoda SM 752, otevřená vitrína SM 762 Zobrazit větší

Sada komoda SM 752, otevřená vitrína SM 762

72 843 Kč

Líbí se Vám tento model, ale přejete si jinou konfiguraci?

U mnohých modelů lze na objednávku volit parametry:

- provedení komody v masivu nebo dýze

- z pestrého výběru povrchové zpracování v různých dřevěných odstínech

Zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Poradíme Vám s možnostmi specifikace komody.

Prohlédnete si v elektronické podobě všechny materiály a povrchové úpravy. Po dohodě jsme Vám schopni zaslat i fyzický vzorek.

Takto si na dálku nadefinujete komodu podle svých představ, my ji pro Vás objednáme do výroby a domluvíme se na způsobu dopravy.

Specifikace:

Specifikace:  komoda SM 752 

Rozměry: 106 x 80 x 49 cm (délka x výška x šířka)

Materiál: dýha, tón dub

Hmotnost: 69 kg

otevřená vitrína SM 762

Rozměry: 106 x 106 x 41 cm (délka x výška x šířka)

Vlastnosti: skleněné police, LED světlo

Materiál: dýha, tón dub

Hmotnost: 71 kg

Vzorky všech materiálů můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

Další varianty provevedení je možné vybrat u nás na prodejně. Všechny varianty vitrín lze na objednání vyrobit z dýhy v osmi různých odstínech. Nabízíme TV stolky ve skandinávském stylu od dánského výrobce Skovby. Stolky jsou praktické doplňky pro váš domov, které nabízejí maximální komfort a pohodlí. Na výběr je z několika velikostí stolků a několika typů moření. Dodejte vašemu domovu ten pravý skandinávský styl a užijte si spokojenost s výběrem a dánskou kvalitou.

Hnacím motorem a společnou hodnotou, která provázela 3 generace dánských stolařů, je funkčnost. Skovby byla jednou z prvních společností instalující do stolů rozkládací funkce a dnes je celosvětově proslulá pro své umění spojit design s funkčností. Kompletní výroba se odehrává pod jednou střechou a tak jsou potřebné kompetence vždy „na dosah“ od původní myšlenky až k finálnímu výrobku. Výsledkem je designový nábytek, u kterého se prolínají jednoduchost a čisté linie se sofistikovanými funkcemi, které jsou podloženy patentovaným řešením. Sjednocením technické a estetické kvality Skovby definuje novou úroveň funkčních jídelních stolů a dalšího nábytku.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: