Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Trojmístná pohovka Prego Softnord

TERMÍN DODÁNÍ: Skladem

Když se Vám některá skladová pohovka zalíbí a budete mít cestu kolem, zastavte se před objednávkou ještě v naší prodejně. Prakticky vždy máme pro nabízené modely vystavený aspoň jeden exemplář. Můžete si jej tak vyzkoušet, prohlédnout si ve vzorníku patřičný potah a zjistit mnohé další informace. Rádi se Vám budeme věnovat.

Pohovku Prego můžete osobně vyzkoušet v naší prodejně SKANFORT

Typ sedačky: 3 seater

Celkový rozměr: 216 x 90 x 76 cm (šířka x hloubka x výška)

Počet míst k sezení: 3

potah látka Gr. 4 - Preston 24 cognac 

Martindale (odolnost látky): 68 000

Rám: borovicové dřevo, dřevotřískové desky

Šířka područek: 11 cm

Výplň: polyuretanová pěna

Snímatelnost potahu: potah není snímatelný, čištění profesionální nebo pomocí tepovače

Materiál nohou: Metal, barva černá, H-200

Líbí se Vám tato sedací souprava? Pokud chcete zjistit více informací zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Softnord – to je svět všestranného sedacího nábytku. Modely skandinávského klasického stylu se prolínají s moderním designem a umí společně ukázat to nejlepší z obojího - krásné přímé linie i moderní křivky. Řada modulových sedaček si díky flexibilitě najde místo v každém prostoru. Kombinujte jednotlivé moduly i barvy potahů a potěšte se z výsledného unikátu, který vytvoří srdce Vašeho obývacího pokoje. Zvlášť silnou stránkou Softnordu jsou funkce  - úložné nebo rozkládací ke spaní. Sedačka bude ve dne ozdobou vašich prostor a přes noc zase spolehlivým a odolným pracantem nabízejícím pohodlí Vám či Vašim hostům. A navíc to vše za velmi příznivou cenu.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: