Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Rozkládací jídelní stůl SM 20 Skovby

Specifikace:

Rozměry: 200-278 x 74 x 100 cm (délka x výška x šířka)

Materiál: dýha bílá-olejovaná

Speciální materiál desky: bílý laminát

Listy pod deskou stolu: 3 kusy

Hmotnost: 50 kg

Komfort: stůl je vhodný pro 6 - 10 osob

Tento moderní, oválný jídelní stůl má tři prodlužovací listy uložené pod stolem. Při prodloužení jedním křídlem se mezi nohy stolu vejde další židle. Pokud rozšíříte stůl všemi třemi listy, bude možné ke stolu postavit celkem čtyři židle, čímž se vytvoří místo celkem pro deset lidí. Jinými slovy, tento model stolu je ideální pro městský dům, byt nebo jakýkoli prostor s omezeným místem, kde přesto chcete mít u večeře celou rodinu nebo své nejbližší přátele.

Líbí se Vám tento model, ale přejete si jinou konfiguraci?

U mnohých modelů lze na objednávku volit parametry:

- provedení stolu v masivu nebo dýze

- z pestrého výběru povrchové zpracování v různých dřevěných odstínech nebo také v bílém a černém nano laminátu

- je možné jednat o individuální úpravě rozměrů

Zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Poradíme Vám s možnostmi specifikace stolu.

Prohlédnete si v elektronické podobě všechny materiály a povrchové úpravy. Po dohodě jsme Vám schopni zaslat i fyzický vzorek.

Takto si na dálku nadefinujete stůl podle svých představ, my jej pro Vás objednáme do výroby a domluvíme se na způsobu dopravy.

Nabízíme široký výběr jídelních stolů z patentované kolekce dánského výrobce SKOVBY. Na výběr je z několika velikostí a tvarů stolů. Dodejte vašemu domovu ten pravý skandinávský styl a užijte si spokojenost s výběrem i dánskou kvalitou.

Vzorky všech materiálů můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

Hnacím motorem a společnou hodnotou, která provázela 3 generace dánských stolařů, je funkčnost. Skovby byla jednou z prvních společností instalující do stolů rozkládací funkce a dnes je celosvětově proslulá pro své umění spojit design s funkčností. Kompletní výroba se odehrává pod jednou střechou a tak jsou potřebné kompetence vždy „na dosah“ od původní myšlenky až k finálnímu výrobku. Výsledkem je designový nábytek, u kterého se prolínají jednoduchost a čisté linie se sofistikovanými funkcemi, které jsou podloženy patentovaným řešením. Sjednocením technické a estetické kvality Skovby definuje novou úroveň funkčních jídelních stolů a dalšího nábytku.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: