Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Rozkládací jídelní stůl SM 26 Skovby

Specifikace:

Rozměry: 155-311 (do 363) x 74 x 101 cm (délka (+1 extra deska) x výška x šířka)

Materiál: dýha lakovaná třešeň

Listy pod deskou stolu: 3 kusy

Hmotnost: 82 kg + 10-12 kg (při objednaní 1 extra deska)

Komfort: stůl je vhodný pro 4  - 14 osob

Líbí se Vám tento model, ale přejete si jinou konfiguraci?

U mnohých modelů lze na objednávku volit parametry:

- provedení stolu v masivu nebo dýze

- z pestrého výběru povrchové zpracování v různých dřevěných odstínech nebo také v bílém a černém nano laminátu

Zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Poradíme Vám s možnostmi specifikace stolu.

Prohlédnete si v elektronické podobě všechny materiály a povrchové úpravy. Po dohodě jsme Vám schopni zaslat i fyzický vzorek.

Takto si na dálku nadefinujete stůl podle svých představ, my jej pro Vás objednáme do výroby a domluvíme se na způsobu dopravy.

Design jídelního stolu #26 je inspirovaný retrem, ale současně má moderní výraz. Zaoblené rohy stolu harmonizující s dvojitými nohami dávají stolu živost, ale i vizuální klid. Poměry jsou vyvážené. Tento model poskytuje místo pro 4 až 14 osob. To zajišťují 3 prodlužovací listy pod stolem a možnost rozšíření o čtvrtý list. Model stolu # 26 je k dispozici s bílou laminátovou deskou a nohama buď z olejovaného přírodního dubu bílého olejovaného dubu, uzeného dubu, černé wengé nebo přírodního olejovaného ořechu. Jídelní stůl je také k dispozici s černým nano laminátovým povrchem, který lze kombinovat s nohama buď v bílém olejovaném dubu, nebo v přírodním olejovaném ořechu.

Vzorky všech materiálů můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

Hnacím motorem a společnou hodnotou, která provázela 3 generace dánských stolařů, je funkčnost. Skovby byla jednou z prvních společností instalující do stolů rozkládací funkce a dnes je celosvětově proslulá pro své umění spojit design s funkčností. Kompletní výroba se odehrává pod jednou střechou a tak jsou potřebné kompetence vždy „na dosah“ od původní myšlenky až k finálnímu výrobku. Výsledkem je designový nábytek, u kterého se prolínají jednoduchost a čisté linie se sofistikovanými funkcemi, které jsou podloženy patentovaným řešením. Sjednocením technické a estetické kvality Skovby definuje novou úroveň funkčních jídelních stolů a dalšího nábytku.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: