Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Rozkládací jídelní stůl SM 28 Skovby

Specifikace:

Rozměry: 180-280 (380) x 74 x 100 cm (délka x výška x šířka)

Materiál: dýha bílá-olejovaná

Komfort: možnost doobjednaní dvou 2-4 desek v různých barvách (šedý lak, dýha bílá-olejovaná, přírodní-olejovaná, bílý laminát)

Hmotnost: 59 kg + 17 kg (při objednaní 2 extra desek)

Komfort:  stůl je vhodný pro 6  - 16 osob

Líbí se Vám tento model, ale přejete si jinou konfiguraci?

U mnohých modelů lze na objednávku volit parametry:

- provedení stolu v masivu nebo dýze

- z pestrého výběru povrchové zpracování v různých dřevěných odstínech nebo také v bílém a černém nano laminátu

Zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Poradíme Vám s možnostmi specifikace stolu.

Prohlédnete si v elektronické podobě všechny materiály a povrchové úpravy. Po dohodě jsme Vám schopni zaslat i fyzický vzorek.

Takto si na dálku nadefinujete stůl podle svých představ, my jej pro Vás objednáme do výroby a domluvíme se na způsobu dopravy.

Jídelní stůl # 27 nabízí v základní verzi prostor pro osm lidí. Tradiční a klasický vzhled jídelního stolu. Model je k dispozici s prodlužovacími listy, které je možně objednat v šedém laku, bílém laminátu nebo s dřevěnou povrchovou úpravou. Stůl # 28 může být prodloužen o 2 ne 4 desky, z nichž dvě mohou být uloženy pod stolem. Pokud si vyberete čtyři prodlužovací desky, tím rozšíříte stůl až pro 16 osob.

Nabízíme široký výběr jídelních stolů z patentované kolekce dánského výrobce SKOVBY. Na výběr je z několika velikostí a tvarů stolů. Dodejte vašemu domovu ten pravý skandinávský styl a užijte si spokojenost s výběrem i dánskou kvalitou.

Vzorky všech materiálů můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

Skovby byla jednou z prvních společností instalující do stolů rozkládací funkce a dnes je celosvětově proslulá pro své umění spojit design s funkčností. Kompletní výroba se odehrává pod jednou střechou a tak jsou potřebné kompetence vždy „na dosah“ od původní myšlenky až k finálnímu výrobku. Výsledkem je designový nábytek, u kterého se prolínají jednoduchost a čisté linie se sofistikovanými funkcemi, které jsou podloženy patentovaným řešením. Sjednocením technické a estetické kvality Skovby definuje novou úroveň funkčních jídelních stolů a dalšího nábytku.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: