Konzolový stůl Namibia Zobrazit větší

Konzolový stůl Malcolm S.O.U.L.

19 010 Kč s DPH

Aktuální dodací lhůty

Specifikace:

Konzolový stůl Malcolm se dvěma zásuvkami

Materiál desky: HPL a MDF

Materiál nohou: z masivního dřeva

Rozměry: 140 x 50 x 77 cm (šířka x hloubka x výška)

Barva desky: bílá

Barva nohou: černá

Vzorky všech odstínů dřeva si můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

Po dohodě jsme Vám schopni zaslat i fyzický vzorek.

V případě jakýchkoliv dotazů zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Nábytek SOUL se snaží navodit jeden z nejdůležitějších pocitů – pocit autentičnosti a kvality. Všechny produkty byly vybrány a vytvořeny s jednoduchou, ale podstatnou myšlenkou, že jedině skvělý nábytek má budoucnost a může sloužit generacím.

Náš dřevěný nábytek je navrhován ve Skandinávii a vyráběn v naší evropské továrně, čímž se zajišťují rychlé dodací lhůty a nejvyšší možná kontrola kvality.

 Většina našich koberců jsou ručně tkané z přírodních materiálů. Mají dlouhou životnost, jedinečný charakter a postupem času na pohled krásně dozrávají.

 Lampy jsou pečlivě vybírány, aby skvěle doplnily náš nábytek a aby zapadly jak do moderních tak i klasických domovů.

 Skandinávský design představuje více než jen vzhled – patří k němu i závazek vytvářet nábytek, který slouží ke spokojenosti po dlouhou dobu. Je to i snaha udržet životní prostředí čisté a zachovat ho takové pro další generace. Technologie výroby a způsob dopravy jsou promyšleny tak, aby byl jejich dopad na svět, který patří nám všem, minimální.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: