Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Značky Počet značek: 11

na stránku
 • INPRODUCTS

  Impregnace ochrání všechny druhy vašich textilních, bavlněných i plyšových sedaček před zašpiněním od jídel, nápojů nebo domácích mazlíčků.

 • Conform

  Vše je založeno na skandinávské zručnosti. Čisté linie se snoubí s nadčasovými tvary, vysokou kvalitou a komfortem. Naší širokou nabídku křesel můžete kombinovat s mnohými materiály a funkcemi. Křesla byla vyvíjena ve spolupráci architekty a designéry tak, aby každý konkrétní model splňoval kritéria komfortu a stejně tak designu. Všechny výrobky Conform utvářejí nadčasové prostředí ve vašich domovech i na veřejných místech.

 • Daiva Casa

  DAIVACasa - každý kus nábytku vypráví svůj příběh a dodává kouzlo vašemu domovu.

  Objevte harmonickou kombinaci dřeva baltské břízy a minimalistického designu.

  DAIVA Casa je:

  - Více než 15 let zdokonalování dovedností ve výrobě nábytku;

  - Skandinávský minimalismus a jednoduchost;

  - Odolné březové dřevo s okouzlující texturou;

  - Kvalita a spolehlivost

  - Neustálé hledání moderních řešení v designu a technologii

 • DeluxeHomeart

  LED svíčky DeluxeHomeart napodobují světlo svíce, a vypadají jako skutečné voskové svíčky.

  Výhodou LED svíček DeluxeHomeart je bezpečnost a také jejích dlouhá životnost.

  LED svíčky DeluxeHomeart jsou vynikající dekorací v interiéru.

 • Furninova

  Od samotného počátku výroby čalouněného nábytku byla naše snaha upřena k jedinému cíli – nabídnout moderní, specializovaný nábytek za přijatelnou cenu. Uvědomili jsme si, že je to možné pouze tehdy, pokud je naše výroba flexibilní a organizace efektivní. Dnes můžeme s radostí říci, že se nám to podařilo.

 • Kermes

  V roce 1993 byla založena společnost Kermes. Jejich hlavní motivací byla nakloněnost k inovacím a rozmanitost. V roce 2017 se začali více zajímat o trendy a naučili se je i předvídat.
  Pojmy komfort, všestrannost a multifunkčnost nebyly moc rozšířené v oblasti pohovek a celkově nábytku. Proto se tomu začali hodně věnovat, aby jejich výrobky byly co nejlepší kvality. A konečně po třech letech studia a výzkumu byl první krok k tomuto cíli dosažen! Relax a rozkládací pohovky- skutečné sjednocení moderního bydlení a konceptu inovace. To je Kermes.

 • Magniflex

  Vlastní výzkum a vývoj v oblasti zdravého spaní, certifikace ISO 9001 (výrobní procesy, oddělené výrobní fáze, bezprašnost…), certifikace produktů v rámci EU (včetně nejvyšší zdravotní certifikace), vlastní patentované pěny, vysoce kvalitní potahy, důraz na ekologii, spičkové poradenství v oblasti zdravého spaní, spojení pohodlí, zdraví a italského designu

 • S.O.U.L

  Nábytek SOUL se snaží navodit jeden z nejdůležitějších pocitů – pocit autentičnosti a kvality. Všechny produkty byly vybrány a vytvořeny s jednoduchou, ale podstatnou myšlenkou, že jedině skvělý nábytek má budoucnost a může sloužit generacím.

 • Skovby

  Skovby patřila mezi průkopníky v konstrukci funkčních systémů stolů a dnes je společnost světově známá díky schopnosti skvěle propojit design a funkčnost.