Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Designová sedací souprava Vesta Furninova

TERMÍN DODÁNÍ: SKLADEM

Když se Vám nějaký skladový výrobek zalíbí a budete mít cestu kolem, zastavte se před objednávkou ještě v naší prodejně. Prakticky vždy máme pro nabízené modely vystavený aspoň jeden exemplář. Můžete si jej tak vyzkoušet, prohlédnout si ve vzorníku patřičný potah a zjistit mnohé další informace. Rádi se Vám budeme věnovat.

Specifikace:

Typ sedačky: 3 seater

1,5-Module L (1 Neckrest) + 1,5-Module R (1 Neckrest)

Celkový rozměr: 232 x 94 x 98 cm (šířka x hloubka x výška)

Počet míst k sezení: 3

Materiál potahu: látka typu C Matiss Peach

Martindale: 35 000 cyklů

Výplň sedáku: CM Comfort Memory+

Výplň opěrné části: CM Comfort Memory+

Materiál nohou: dřevo Natural

Rám: dřevo

Snímatelnost potahu: potah neni snímatelný, čištění profesionální nebo pomocí tepovače

Líbí se Vám tato sedací souprava? Pokud chcete zjistit více informací zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Vzorníky všech látek si můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

Ikonický, klasický a skvělý vzhled. Ušlechtilé křivky, pohodlí sedacích i opěrných dílů. To jsou synonyma pro sedací soupravy Furninova. Mnohé modely vypadají se svými retro detaily klasicky, ale jsou vyrobeny moderním řemeslným uměním a s velkou pozorností. Jsou schopny se převléknout do širokého šatníku potahových látek a kůží. Modulové soupravy se dají kombinovat v mnoha konfiguracích. Furninova představuje také moderní design a řešení. Můžete si zvolit neobvyklý komfort díky kombinaci tuhosti pěnového jádra a měkkosti obklopujícího peří v jednotlivých dílech. Volbou mezi dřevěnými nebo kovovými nohami dodáte každé sedačce decentní nebo ostřejší výraz. To vše umí vyvolat radost z pohledu i z posezení u každého modelu Furninova.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: