Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Pléd Eaton Zobrazit větší

Pléd Eaton S.O.U.L.

-->

Za výše uvedenou cenu je pléd Eaton k dispozici pro okamžitý odběr v naší prodejně SKANFORT

Rozměry 140x190 cm

Materiál 80 % ovčí vlna, 30 % polyamide

Návod na údržbu: nebělit, možnost ručního praní na 30 °C nebo profesionální suché čištění.

Funkční doplňek pro každý domov.

V případě jakýchkoliv dotazů zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Nábytek SOUL se snaží navodit jeden z nejdůležitějších pocitů – pocit autentičnosti a kvality. Všechny produkty byly vybrány a vytvořeny s jednoduchou, ale podstatnou myšlenkou, že jedině skvělý nábytek má budoucnost a může sloužit generacím.

Náš dřevěný nábytek je navrhován ve Skandinávii a vyráběn v naší evropské továrně, čímž se zajišťují rychlé dodací lhůty a nejvyšší možná kontrola kvality.

Většina našich koberců jsou ručně tkané z přírodních materiálů. Mají dlouhou životnost, jedinečný charakter a postupem času na pohled krásně dozrávají.

Lampy jsou pečlivě vybírány, aby skvěle doplnily náš nábytek a aby zapadly jak do moderních tak i klasických domovů.

Skandinávský design představuje více než jen vzhled – patří k němu i závazek vytvářet nábytek, který slouží ke spokojenosti po dlouhou dobu. Je to i snaha udržet životní prostředí čisté a zachovat ho takové pro další generace. Technologie výroby a způsob dopravy jsou promyšleny tak, aby byl jejich dopad na svět, který patří nám všem, minimální.

4 dalších produktů ve stejné kategorii: