Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Rozkládací jídelní stůl SM 27

 • Dotaz na zboží
 • Dotaz na zboží

  * Povinná pole

  Odpovíme vám co nejdříve, zpravidla během pár hodin.

  Zavřít nebo  

  Specifikace:

  Rozměry: 205-361 (do 517) x 74 x 101 cm (délka (+3 extra desky) x výška x šířka)

  Materiál: dýha lakovaný ořech

  Listy pod deskou stolu: 3 kusy

  Hmotnost: 82 kg + 26 kg (při objednaní 3 extra desek)

  Komfort: stůl je vhodný pro 8  - 20 osob

  Líbí se Vám tento model, ale přejete si jinou konfiguraci?

  U mnohých modelů lze na objednávku volit parametry:

  - provedení stolu v masivu nebo dýze

  - z pestrého výběru povrchové zpracování v různých dřevěných odstínech nebo také v bílém a černém nano laminátu

  Zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

  Poradíme Vám s možnostmi specifikace stolu.

  Prohlédnete si v elektronické podobě všechny materiály a povrchové úpravy. Po dohodě jsme Vám schopni zaslat i fyzický vzorek.

  Takto si na dálku nadefinujete stůl podle svých představ, my jej pro Vás objednáme do výroby a domluvíme se na způsobu dopravy.

  Jídelní stůl # 27 nabízí v základní verzi prostor pro osm lidí. Zahrnuje také tři prodlužovací listy uložené pod stolní deskou, ale může se prodloužit o další tři listy s celkovou kapacitou 20 míst k posezení. Model stolu # 27 je k dispozici s bílou laminátovou deskou a nohama buď z přírodního olejovaného dubu, bílého olejovaného dubu, uzeného dubu, černé wengé nebo přírodního olejovaného ořechu. Jídelní stůl je také k dispozici s černým nano laminátovým povrchem, který lze kombinovat s nohama buď v bílém olejovaném dubu, nebo v přírodním olejovaném ořechu. Stůl je také k dispozici v menší verzi # 26

  Nabízíme široký výběr jídelních stolů z patentované kolekce dánského výrobce SKOVBY. Na výběr je z několika velikostí a tvarů stolů. Dodejte vašemu domovu ten pravý skandinávský styl a užijte si spokojenost s výběrem i dánskou kvalitou.

  Vzorky všech materiálů můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

  Skovby byla jednou z prvních společností instalující do stolů rozkládací funkce a dnes je celosvětově proslulá pro své umění spojit design s funkčností. Kompletní výroba se odehrává pod jednou střechou a tak jsou potřebné kompetence vždy „na dosah“ od původní myšlenky až k finálnímu výrobku. Výsledkem je designový nábytek, u kterého se prolínají jednoduchost a čisté linie se sofistikovanými funkcemi, které jsou podloženy patentovaným řešením. Sjednocením technické a estetické kvality Skovby definuje novou úroveň funkčních jídelních stolů a dalšího nábytku.

  Navštivte naši prodejnu

  30 dalších produktů ve stejné kategorii: