Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Rozkládací jídelní stůl SM 11 Skovby

Specifikace:

Rozměry: 183 - 275 x 74 x 100 cm (délka x výška x šířka)

Materiál: dýha black

Listy pod deskou stolu: 2 kusy

Hmotnost: 77 kg

Komfort: stůl je vhodný pro 6 - 12 osob

Skovby SM 11 jídelní stůl má jedinečný mechanismus rozšíření se dvěma skrytými skládacími listy, které lze snadno rozložit a vytvořit tak prostor pro šest až dvanáct lidí. Jídelní stůl # 11 má obdélníkový tvar s ostrým profilem a sklonem, klínové nohy vytvářejí výjimečnou formu jídelního stolu. SM 11 je univerzální model jídelního stolu. Na objednání je možno vybrat z několika typů povrchu.

Líbí se Vám tento model, ale přejete si jinou konfiguraci?

U mnohých modelů lze na objednávku volit parametry:

- provedení stolu v masivu, laminátu nebo dýze

- z pestrého výběru povrchové zpracování v různých dřevěných odstínech nebo také v bílém a černém nano laminátu

Zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Poradíme Vám s možnostmi specifikace stolu.

Nabízíme široký výběr jídelních stolů z patentované kolekce dánského výrobce SKOVBY. Na výběr je z několika velikostí a tvarů stolů. Dodejte vašemu domovu ten pravý skandinávský styl a užijte si spokojenost s výběrem i dánskou kvalitou.

Vzorky všech materiálů můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

Hnacím motorem a společnou hodnotou, která provázela 3 generace dánských stolařů, je funkčnost. Skovby byla jednou z prvních společností instalující do stolů rozkládací funkce a dnes je celosvětově proslulá pro své umění spojit design s funkčností. Kompletní výroba se odehrává pod jednou střechou a tak jsou potřebné kompetence vždy „na dosah“ od původní myšlenky až k finálnímu výrobku. Výsledkem je designový nábytek, u kterého se prolínají jednoduchost a čisté linie se sofistikovanými funkcemi, které jsou podloženy patentovaným řešením. Sjednocením technické a estetické kvality Skovby definuje novou úroveň funkčních jídelních stolů a dalšího nábytku.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: