Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Rozkládací jídelní stůl SM 24 Skovby

Specifikace:

Rozměry: 200-356 (do 512) x 73 x 100cm (délka (+3 extra desky) x výška x šířka)

Materiál: masiv, oil white

Listy pod deskou stolu: 3 kusy

Hmotnost: 97 kg + 26 kg (při objednaní 3 extra desek)

Komfort: stůl je vhodný pro 8 - 20 osob

Líbí se Vám tento model, ale přejete si jinou konfiguraci?

U mnohých modelů lze na objednávku volit parametry:

- provedení stolu v masivu nebo dýze

- z pestrého výběru povrchové zpracování v různých dřevěných odstínech nebo také v bílém a černém nano laminátu

Zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Poradíme Vám s možnostmi specifikace stolu.

Prohlédnete si v elektronické podobě všechny materiály a povrchové úpravy. Po dohodě jsme Vám schopni zaslat i fyzický vzorek.

Takto si na dálku nadefinujete stůl podle svých představ, my jej pro Vás objednáme do výroby a domluvíme se na způsobu dopravy.

Výjimečná nabídka na trhu! Jídelní stůl # 24, u kterého se snadně posadí až do 20 osob. Je v různých provedeních a různých barvách. Pod jídelním stolem jsou uloženy tři prodlužovací listy, díky kterým se jídelní stůl může rozšířit na 14 míst k posezení. Navíc je možné zakoupit tři další listy, aby bylo možné plně využít potenciál tohoto jídelního stolu – prostor pro 20 osob. Rozšiřující systém je jednoduchý a velmi snadno použitelný, se kterým hravě poradí i jeden člověk.  

Nabízíme široký výběr jídelních stolů z patentované kolekce dánského výrobce SKOVBY. Na výběr je z několika velikostí a tvarů stolů. Dodejte vašemu domovu ten pravý skandinávský styl a užijte si spokojenost s výběrem i dánskou kvalitou.

Vzorky všech materiálů můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

Hnacím motorem a společnou hodnotou, která provázela 3 generace dánských stolařů, je funkčnost. Skovby byla jednou z prvních společností instalující do stolů rozkládací funkce a dnes je celosvětově proslulá pro své umění spojit design s funkčností. Kompletní výroba se odehrává pod jednou střechou a tak jsou potřebné kompetence vždy „na dosah“ od původní myšlenky až k finálnímu výrobku. Výsledkem je designový nábytek, u kterého se prolínají jednoduchost a čisté linie se sofistikovanými funkcemi, které jsou podloženy patentovaným řešením. Sjednocením technické a estetické kvality Skovby definuje novou úroveň funkčních jídelních stolů a dalšího nábytku.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: