Z vaší země není možné zadat novou objednávku. United States

Rozkládací jídelní stůl SM 39 Skovby

Specifikace:

Rozměry: 200-300 x 74 x 100 cm (délka x výška x šířka)

Materiál: dýha bílý-olejovaný dub

Listy pod deskou stolu: 1 kus, skládací

Hmotnost: 77 kg

Komfort: stůl je vhodný pro 6 - 12 osob

Líbí se Vám tento model, ale přejete si jinou konfiguraci?

U mnohých modelů lze na objednávku volit parametry:

- provedení stolu v masivu nebo dýze

- z pestrého výběru povrchové zpracování v různých dřevěných odstínech

Zavolejte nám na tel. číslo 77 66 22 552 nebo nám pošlete email na adresu mailbox@skanfort.com

Poradíme Vám s možnostmi specifikace stolu.

Prohlédnete si v elektronické podobě všechny materiály a povrchové úpravy. Po dohodě jsme Vám schopni zaslat i fyzický vzorek.

Takto si na dálku nadefinujete stůl podle svých představ, my jej pro Vás objednáme do výroby a domluvíme se na způsobu dopravy.

Jídelní stůl # 38 je výsledkem dlouhého designového procesu. Nový patentovaný rozšiřovací systém a lichoběžníkové šikmé nohy stolu umožňují, aby se při lehkém potlačení desky objevil skrytý prodlužovací list. Ten se se nakonec rozloží a snadno se také vrátí na své místo – to vše dokáže jeden člověk. Objednat lze také s deskou v bílém laminátu nebo masivu. Unikátní design s pružným a jednoduchým systémem. Stůl je vhodný pro 6 až 12 osob.

Nabízíme široký výběr jídelních stolů z patentované kolekce dánského výrobce SKOVBY. Na výběr je z několika velikostí a tvarů stolů. Dodejte vašemu domovu ten pravý skandinávský styl a užijte si spokojenost s výběrem i dánskou kvalitou.

Vzorky všech materiálů můžete prohlédnout v naší prodejně SKANFORT

Hnacím motorem a společnou hodnotou, která provázela 3 generace dánských stolařů, je funkčnost. Skovby byla jednou z prvních společností instalující do stolů rozkládací funkce a dnes je celosvětově proslulá pro své umění spojit design s funkčností. Kompletní výroba se odehrává pod jednou střechou a tak jsou potřebné kompetence vždy „na dosah“ od původní myšlenky až k finálnímu výrobku. Výsledkem je designový nábytek, u kterého se prolínají jednoduchost a čisté linie se sofistikovanými funkcemi, které jsou podloženy patentovaným řešením. Sjednocením technické a estetické kvality Skovby definuje novou úroveň funkčních jídelních stolů a dalšího nábytku.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: